Únor 2009

::..PoZaStAvUjI..::

20. února 2009 v 14:25 | melien |  deník
+- Moc se omlouvám
-+ Časem možná něco napíšu
+- Ale teď nemam v podlední době
-+ ani čas, ani náladu
+- Až se vrátim tak napíšu ...


koukam na battle night 9 a nudim se x(

9. února 2009 v 9:12 | melien |  deník
A to sem právě dokoukala mojí nejoblíbenější pohádku xD mnjn .... sem nemocná tak se strašně nudim ..... sem mrkala na Lvího krále xD nejlepší ! xD

du papat paralen xD

btw už dlouho hledám jeden obrázek, který se mi hrozně líbil .... byly tam dva kluci a holka a seděli na stromě myslim .... a ten jeden kluk obímal tu holku a ona se potají ze zadu držela za ruku s tim druhým klukem xD nemůžu to najít.... tak kdyby někdo věděl co myslim ....


ze života x)

7. února 2009 v 13:26 | melien |  deník
Sotva seběhly schody a sedly si na školní parapet k oknu v prvním patře, už se k nim řítila učitelka Kunzová. "Hej sleduj, Andulo ! Už běží ! To bude zase : Holky okamžitě běžte na své patro ! Co tady zase sledujete ty kluky ! A neseďte na tom parapetu, jak slepice v kurníku !" Než sem to dořekla, už byla u nás a začala vřískat. Andula na mě mrkla, že jsem se přesně trefila a dostaly sme hlasitý záchvat smíchu.

Ježiš ! už zase tady sedí ty holky. Nemůžu je vystát. Divim se, že jim ty dvojky z chování naposlední chvíli neodsouhlasily. Dyť jsou nejhorší na celý škole. A už zase sedí na tom parapetu zrovna v mým patře a zrovna když mám dozor ! To dělají opravdu naschvál. Nemam na ně nervy ! " Holky okamžitě běžte na své patro a neseďte na tom parapetu jak slepice ! Běžte si vyhlížet kluky jinam ! " Ty jejich záchvaty fakt nesnášim. Už zase se mi smějou do obličeje ! Kde je jejich třídní ? Až jí to povím tak si je snad srovná !

"Co to je ? " Vykoukl jsem na chodbu. " Ježiš, Zýtová a Labuťová, samozřejmě ... jak jinak. Mirku pohni, budeme mít pozdní příchod. !" Naposledy se otočil na Andulu a Simonu a doufal, že na něj nezačnou volat jako vždycky.

"Hej Simono, koukej ! Honza a Mirek !" Dva asi nejhezčí kluci se školy. "Mirek je stejně faaaakt hezkej, že jo !" "Jo to jo" řekla mi Simona, "stejně se mi víc líbí Honza.Ale škoda, že nás nesnášej " Jo .. měla pravdu a to nás ani neznaj. Stejně sem se za nim dívala ještě několik vteřin než mi zmizel z dohledu.

+ nějaký fotky

sorry ale musim ... x) musim se divit.....

3. února 2009 v 21:23 | melien |  deník
Tehdy v noci. jsem vzhůru a poslouchám. Ale ne. Neposlouchám. Je zima a déšt bubnuje na střechu. Promíchanej s mýma snama.
Někde v bytě. Tlumená hádka, pronikající skrz stěny. Zvýšenej. Tátův hlas. Ovládající se, rozumnej. Druhej hlas, slabší. Vyšší, ženský hlas. Cítím jak jím pohrdám. Hlubší hlas ho válcuje, likviduje. Jako hrom valící se oblohou. "Problémy dospělých..."uštěpačně jsem poznamenala do ticha....
Celej můj poslední týden je jako jedna velká nevypočitatelná bouřka. Časy kdy sem si myslela, že sme malý, žhe nic nemusíme řešit sou pryč a dnešek je toho dost velkým příkladem.
V mnoha věcech si nejsme jisti. Jaké chceme povolání, co chceme v životě všechno dokázat nebo jakého chceme kluka. Ale stoprocentně vim jakého kluka nechci. Toho co by, třeba i jednou, na mě stáhl ruku. Mohl by být sebehezčí, ale pokud by mě uhodil, ruce od něj pryč.
Člověk by skoro řekl, žhe takovýhle lidi už nejsou. Ale je jich plno. Kolik kluků, mužů, chlapů potkáte denně v metru, tranvaji či obchodě. Vypadaj uplně normálně. Člověk by to do nich neřekl. A oni si přidou domů. Zbijou svou ženu a posadí se před gauč s basou piva. A ty jejich ženy nic neřeknou, nic nenahlásí, protože ho milujou pro ... třeba jeho zasraně krásný oči ... a najivně věří tomu, žhe už to neudělaj. A co... oni to udělaj zase... to si buďte jistí...
Jo tohle jsem si já líbit nenechala a ty bys taky neměla. Už nejde jen o tebe. Nejde o to, žhe stáhl ruku na tebe. Ted už jí stahuje i na tvé kamarádky. Tak nebuď sobecká a něco udělej. Aspon pro nás. Tohle není láska, zlato. Tohle je vykořisťování.
Bolí mě hlava.... du spát.